ساعت کار مدارس چه تغییری خواهد کرد؟

به گزارش وبلاگ ساعت گلورایا، استاندار تهران با تأکید بر اینکه طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات در حال حاضر اجرا می شود و تداوم خواهد داشت، گفت: مدارس طبق برنامه گذشته با همین ساعت ها تنظیم می شود.

ساعت کار مدارس چه تغییری خواهد کرد؟

به گزارش ایسنا، علیرضا فخاری در تشریح روند بهره گیری از شناورسازی برای کاهش بار ترافیک به ویژه در مهرماه و بازگشایی مدارس گفت: در استان تهران قائل به شناورسازی ساعات شروع به کار دستگاه های مختلف هستیم و در حال حاضر نیز اجرا می شود. طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی مدل موفقی در کنترل ترافیک است و ضرورت دارد این طرح ادامه یابد.

وی اضافه نمود: به این ترتیب صبح ها از ساعت 7 تا 9 صبح برای افرادی که می توانند وقت خود را تنظیم کنند به مسئولین ادارات این اختیار داده شده که نسبت به اعمال شناورسازی شروع به کار اقدام کنند.

استاندار تهران ادامه داد: به نظر می رسد شناورسازی ساعت شروع به کار ادارات هنوز به عادت گذشته نرسیده و چنانچه منظم شود از این مشکل بیرون می آییم. سال گذشته این طرح موجب کاهش 30 درصد ترافیک صبحگاهی در تهران شد که تلاش داریم با مدیریت ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی امسال این طرح را با کیفیت بهتری اجرا کنیم.

استاندار تهران درباره ساعت شروع به کار مدارس نیز گفت: مدارس طبق برنامه گذشته با همین ساعت ها تنظیم می شود و مسئله ای در این زمینه وجود ندارد.

منبع: فرارو

به "ساعت کار مدارس چه تغییری خواهد کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کار مدارس چه تغییری خواهد کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید