آیا به فوتبالیست های خارجی اینترنت بدون فیلتر اهدا شد؟

به گزارش وبلاگ ساعت گلورایا، شرکت ایرانسل با انتشار بیانیه ای بیان کرد، هیچ یک از سیم کارت های ثبت شده به نام باشگاه پرسپولیس، از نظر دسترسی به شبکه و اینترنت، تفاوتی با سیم کارت های دیگر این شرکت ندارند. به گفته ایرانسل این باشگاه در صورت تمایل، بایستی این دسترسی را از مراجع ذی ربط، پیگیری و دریافت کند.

آیا به فوتبالیست های خارجی اینترنت بدون فیلتر اهدا شد؟

با توجه به واکنش های منفی بسیار نسبت به این موضوع، روابط عمومی ایرانسل با انتشار بیانیه ای، اقدام به شفاف سازی کرد: پیرو خبرهای منتشر شده در مورد اهدای سیم کارت ایرانسل به باشگاه پرسپولیس برای ارائه به باشگاه النصر، به اطلاع می رساند طبق روال فروش محصولات سازمانی، باشگاه پرسپولیس به دفعات اقدام به تهیه سیم کارت ایرانسل به نام این باشگاه نموده است.

بنابر اعلام این اپراتور، سیم کارت های مذکور، مانند تمامی سیم کارت های ایرانسل که در اختیار مشترکان قرار می گیرد، از نظر دسترسی به شبکه و اینترنت، تابع مقررات جاری کشور است. ایرانسل تأکید دارد اعمال هیچ گونه دسترسی خاصی روی این سیم کارت ها، به صورت پیش فرض از طرف اپراتور امکان پذیر نیست.

در انتهای این بیانیه نیز آمده است در صورت تمایل باشگاه پرسپولیس به ارائه سیم کارت با دسترسی ویژه به تیم النصر، این باشگاه بایستی مجوز مربوطه را از مراجع ذی ربط دریافت کند که برقراری این دسترسی نیز، به وسیله مراجع فوق امکان پذیر است.

نکته قابل توجه در بیانیه ایرانسل آنجاست که این اپراتور به طور کلی احتمال ارائه اینترنت بدون فیلتر به بازیکنان النصر را رد ننموده است، بلکه فرایند آن را تشریح و خود را از این جریان مستثنی نموده است.

این در حالی است که طبق قوانین رومینگ بین الملل، ستارگان النصر، از رونالدو گرفته تا سادیو مانه، نیازی به سیم کارت های بدون فیلتر ایرانی ندارند. آنها به راحتی از سیم کارت های بین المللی خود می توانند استفاده نمایند؛ چرا که شرایط محدودیت اینترنت این سیم کارت ها، طبق قوانین کشور مبدأ است.

منبع: فرارو

به "آیا به فوتبالیست های خارجی اینترنت بدون فیلتر اهدا شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا به فوتبالیست های خارجی اینترنت بدون فیلتر اهدا شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید